Veilingopbrengsten van Brons (Onbekend) | Kunstveiling.nl
bronzen beeld - get. C. CAUDION
Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd 'Hors concours'. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Rustende krijgsheer" groot bronzen beeld - Highlights voorgaande veilingen - voorgaande-veilingen - Veilingzaal Het Pand
Eindresultaat veiling YSL 373,9 miljoen - NRC
Bronzen beeld online kopen
bronzen beeld
761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw
Sold at Auction: MOREAU Math. get. 'Gevleugelde neergezeten dame : Libellule' bronzen beeld - Medaille d'Honneur au salon, 19e - Hoogte 84,5 cm.
Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Astrid Veldhuyzen-Koppen bronzen beeld moeder met kind - BVA Auctions - online veilingen
Kavel #3550 - Een bronzen beeld van de Apostel Paulus, Frankrijk, 19e eeuw. - GWK Veilingen
Online Catalogus | Twents Veilinghuis
Een paar bronzen beelden van een jongen en een meisje. Eén gesigneerd Cellini en de andere Breigerant. Beide op marmeren sokkel. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Beelden & Sculpturen kopen? | Kunstveiling.nl